Türk öğün, çalış, güven. imza
atatürk
Sosyal Güvenlik Müfettişleri Derneği olarak Kurumumuz Müfettiş Yardımcılığı sınavını kazanan yeni Meslektaşlarımızı tebrik ederiz.

SGMDER 2019 Olağan Genel Kurulu

 
SGMDER 2019 Olağan Genel Kurulu
 

Sosyal Güvenlik Müfettişleri Derneği 15.06.2019 tarihinde Ankara'da "Olağan Genel Kurulunu" gerçekleştirmiştir. Büyük bir çoğunluğun katılımı ile gerçekleşen Genel Kurul toplantısında yapılan seçimi Dernek Başkanı Başmüfettiş Aydın KURNAZ ve ekibi kazanmıştır.

Dernek Olağan Genel Kurulu ve seçimi için, özellikle İstanbul ve İzmir Grup Başkanlığı'ndan yola çıkarak Ankara'ya gelen yine Ankara Grup Başkanlığı'nda görev yapan ve seçime katılan tüm SGK Başmüfettişlerine ve Müfettişlerine teşekkürü ayrıca bir borç biliriz.

Diğer taraftan, Sosyal Güvenlik Müfettişleri Derneğimizin zor dönemlerinde cesur bir şekilde Dernek Başkanlık görevini yerine getirerek, bu görevi göğüsleyen ve önemli katkıları olan önceki Dernek Başkanımız Başmüfettiş Emin Murat YAŞA'ya tüm emekleri için sonsuz teşekkürler.

Derneğimizin yeni Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu üyelerinin katılımı ile ilk toplantımız 18.06.2019 tarihinde Dernek merkez adresinde gerçekleştirilmiştir. Gerçekleştirilen bu ilk toplantımızda belirlenen hedefler doğrultusunda planlama yapılmış ve strateji belirlenmiştir.

Galeri